• Finger joint cutter for building-160×60-4T

  Prerës bashkimi gishtash për ndërtesë-160 × 60-4T

  4 dhëmbë në karabit tungsten, materiali i trupit është 65Mn, HRC40-42;
  I përshtatshëm për përpunim: druri i kalbur, papastërti, thonj dhe prerje të tjera me performancë të mirë

 • TCT single rip saw blade for Solid Wood Cutting circular saw blade

  Teh sharre e vetme shqyej TCT për teh rrethore me prerje të ngurtë druri

  Prerjet TCT Single rip Saw Blade është për prerjen e drurit të ngurtë ose buzës para montimit. Niveli i cilësisë së përfundimit super në dru të butë dhe dru të fortë. E cila ka formë të veçantë dhëmbi mundëson një përfundim të prerë të lirë të thikës me thikë, i përshtatshëm për makinë prerëse Edge, makinë pa sharrë të vetme, sharrues dhe sharrë tavoline etj. Lëmimi ose planifikimi pasues mund të zvogëlohet. Materialet dhe teknologjia e përparuar mbështet jetë më të gjatë të prerjes.

 • Circular Single scoring Saw Blade for coated board

  Blade sharre rrethore Single për bordin e veshur

  Tehu i sharrës përdoret për prerje të vetme dhe të pirgjeve të paneleve të thjeshtë dhe të rimesove (të tilla si chipboard, MDF dhe HDF). Profili i dhëmbëve i optimizuar përmirëson cilësinë e prerjes, qëndrueshmëria është e fortë, koka e prerësit është më rezistente ndaj konsumimit dhe prerja është më e qëndrueshme.

 • TCT Panel Sizing Circular Saw Blades For laminated board

  Pllaka sharre rrethore të madhësisë së panelit TCT Për bord të laminuar

  Tehu i sharrës përdoret për prerje të vetme dhe të pirgjeve të paneleve të thjeshtë dhe të rimesove (të tilla si chipboard, MDF dhe HDF). Profili i dhëmbëve i optimizuar përmirëson cilësinë e prerjes, qëndrueshmëria është e fortë, koka e prerësit është më rezistente ndaj konsumimit dhe prerja është më e qëndrueshme.

 • PCD lamello cutter for wood

  Prerës lamello PCD për dru

  Ky prerës mund të furnizohet për t'u përshtatur në makinerinë e vogël të mbajtur me dorë të Lamello dhe gjithashtu mund të montohet në një arbor për t'u përdorur në një makinë CNC. Rekomandohet për prerjet e qosheve dhe gjatësisë në drurë, MDF të rimesuar dhe të petëzuar me ankorimin e sistemit P.

 • PCD Table Saw Blades

  Pllaka sharre tavoline PCD

  Blades sharra PCD janë bërë nga materiali PCD dhe pllaka çeliku, përmes prerjes me lazer, bashkimit, bluarjes dhe proceseve të tjera të prodhimit. Ato përdoren për prerjen e mbulesës së dyshemesë së petëzuar, bordit të mesëm të fatit, bordit të qarkut elektrik, bordit të zjarrdurimit, kompensatës dhe materialeve të tjerë.

  Makineritë: Sharrë tavoline, sharrë trare etj.

12 Tjetra> >> Faqja 1/2